Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Name
gu: નામ
