Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: locked
he: נעול

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Save role
he: שמירת תפקיד

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: edit role
he: עדכון תפקיד
