Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Save role
hr: Spremi ulogu

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: edit role
hr: uredi ulogu

en: @name <em>(locked)</em>
hr: @name <em>(zaključano)</em>
