Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Name
hy: Անուն

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: edit role
hy: խմբագրել դերը
