Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Save role
ka: როლის შენახვა

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Add role
ka: როლის დამატება
