Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Name
mn: Нэр
