Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Operations
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: edit role
mr: प्रवेशमर्यादा संच संपादन
