Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Weight
nn: Vekt

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag
