Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Operations
ru: Операции

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Name
ru: Название

en: Summary
ru: Сводка

en: locked
ru: заблокировано

en: Anonymous user
ru: Анонимный пользователь

en: Save role
ru: Сохранить роль

en: Authenticated user
ru: Аутентифицированный пользователь

en: Add role
ru: Добавить роль

en: edit permissions
ru: редактировать права доступа

en: edit role
ru: редактировать роль
