Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Save role
sl: Shrani vlogo

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: edit role
sl: uredi vlogo
