Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Help text
sr: Помоћ

en: Name
sr: Име

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник
