Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: locked
th: ถูกล็อค

en: Save role
th: บันทึกระดับผู้ใช้

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้

en: edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้
