Role Watchdog (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
ml: ഇമെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
