Role Watchdog (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
