Role Watchdog (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: view
fa: مشاهده

en: Date
fa: تاریخ

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Change
fa: تغییر
