Role Watchdog (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ur: اندراج

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز
