Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: view
am: ትይታ

en: Date
am: ቀን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: blocked
am: የታገደ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
