Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: view
ast: vista

en: Date
ast: Data

en: User
ast: Usuariu

en: blocked
ast: torgáu

en: Role
ast: Rol
