Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Date
bn: তারিখ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: Reports
bn: রিপোর্ট
