Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
