Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: view
cs: zobrazit

en: Date
cs: Datum

en: User
cs: Uživatel

en: blocked
cs: blokován

en: Change
cs: Změnit

en: Reports
cs: Logy

en: Admin
cs: Administrátor

en: Items per page
cs: Položek na stránku
