Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: view
cy: gweld

en: Date
cy: Dyddiad

en: User
cy: Defnyddiwr

en: blocked
cy: wedi ei flocio

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
