Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: view
el: προβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: User
el: Χρήστης

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: Role
el: Ρόλος

en: Change
el: Αλλαγή

en: Reports
el: Αναφορές

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: view own role history
el: προβολή δικών τους ιστορικών ρόλων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
