Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: view
eo: rigardi

en: Date
eo: Dato

en: User
eo: Uzanto

en: blocked
eo: forbarita

en: Reports
eo: Raportoj
