Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Email notification
es: Aviso por correo electrónico

en: Logging
es: Registro

en: view
es: vista

en: Date
es: Fecha

en: User
es: Usuario

en: blocked
es: bloqueado

en: Role
es: Rol

en: Change
es: Cambiar

en: Reports
es: Informes

en: Admin
es: Administrar

en: Items per page
es: Elementos por página
