Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Logging
eu: Sarbidea

en: view
eu: ikusi

en: Date
eu: Data

en: User
eu: Erabiltzailea

en: blocked
eu: blokeatuta

en: Role
eu: Rol

en: Change
eu: Aldatu

en: Reports
eu: Txostenak

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
