Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: Logging
fi: Lokit

en: view
fi: näkymä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: User
fi: Käyttäjä

en: blocked
fi: suljettu

en: Role
fi: Rooli

en: Change
fi: Muuta

en: Reports
fi: Raportit

en: Admin
fi: Ylläpito

en: added to
fi: lisätty

en: removed from
fi: poistettu seuraavasta

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti
