Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Logging
gl: Rexistro

en: view
gl: vista

en: Date
gl: Data

en: User
gl: Usuario/a

en: blocked
gl: bloqueado

en: Role
gl: Rol

en: Change
gl: Cambiar

en: Reports
gl: Informes

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
