Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: view
gu: જુઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: blocked
gu: અવરોધિત

en: Role
gu: હોદો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Reports
gu: અહેવાલો
