Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: User
he: משתמש

en: blocked
he: חסום

en: Role
he: תפקיד

en: Change
he: חשב

en: Reports
he: דוחות

en: Admin
he: מנהל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד
