Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: User
hy: Օգտագործող

en: blocked
hy: արգելափակված

en: Role
hy: Դեր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
