Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Group
jv: Grup

en: view
jv: tampilan

en: Date
jv: Tanggal

en: User
jv: Panganggo

en: blocked
jv: diblokir

en: Role
jv: Parāgā

en: Reports
jv: Laporan
