Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು
