Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Group
ne: समूह

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
