Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Date
ps: نيټه

en: User
ps: غړی

en: Role
ps: ونډه

en: Change
ps: بدلون

en: Reports
ps: راپورونه
