Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Email notification
pt: Notificação de email

en: Logging
pt: Autenticando

en: view
pt: ver

en: Date
pt: Data

en: User
pt: Usuário

en: blocked
pt: bloqueado

en: Role
pt: Papel

en: Change
pt: Mudar

en: Reports
pt: Relatórios

en: Admin
pt: Administrar

en: added to
pt: adicionado a

en: removed from
pt: removido de

en: Items per page
pt: Itens por página

en:  in group "@group"
pt:  no group "@group"
