Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Logging
ro: Logare

en: view
ro: afișează

en: Date
ro: Data

en: User
ro: Utilizator

en: blocked
ro: blocat

en: Role
ro: Rol

en: Change
ro: Modificare

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Admin
ro: Administrator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
