Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: view
sk: zobraziť

en: Date
sk: Dátum

en: User
sk: Používateľ

en: blocked
sk: blokovaný

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Change
sk: Zmeniť

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Admin
sk: Administrátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku
