Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: view
sl: pogled

en: Date
sl: Datum

en: User
sl: Uporabnik

en: blocked
sl: blokiran

en: Reports
sl: Poročila

en: Admin
sl: Skrbnik
