Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Email notification
sv: E-postmeddelande

en: Logging
sv: Loggning

en: view
sv: visa

en: Date
sv: Datum

en: User
sv: Användare

en: blocked
sv: spärrad

en: Role
sv: Roll

en: Change
sv: Ändra

en: Reports
sv: Rapporter

en: Admin
sv: Administrera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida
