Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: view
tr: görüntüle

en: Date
tr: Tarih

en: User
tr: Kullanıcı

en: blocked
tr: engellenmiş

en: Role
tr: Rol

en: Change
tr: Değiştir

en: Reports
tr: Raporlar

en: Admin
tr: Yönetim

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en:  in group "@group"
tr:  "@group" grubunda
