Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Group
uk: Група

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Logging
uk: Журналювання

en: view
uk: переглянути

en: Date
uk: Дата

en: User
uk: Користувач

en: blocked
uk: заблоковано

en: Role
uk: Роль

en: Change
uk: Змінити

en: Reports
uk: Звіти

en: Admin
uk: Адмін

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: View changes to role assignments for users.
uk: Перегляд змін призначень ролей для користувачів.
