Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Group
af: Groep

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: view
af: bekyk

en: Date
af: Datum

en: User
af: Gebruiker

en: blocked
af: geblokkeer

en: Role
af: Rol

en: Reports
af: Verslae
