Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Logging
ar: تسجيل

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: User
ar: المستخدم

en: blocked
ar: ممنوع

en: Role
ar: الدور

en: Change
ar: تغيير

en: Reports
ar: التقارير
