Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Group
be: Група

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Logging
be: Уваходжу

en: view
be: глядзець

en: Date
be: Дата

en: User
be: Карыстальнік

en: blocked
be: заблякаваны

en: Role
be: Роля

en: Change
be: Змяніць

en: Reports
be: Справаздачы
