Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Group
bg: Група

en: view
bg: преглед

en: Date
bg: Дата

en: User
bg: Потребител

en: blocked
bg: блокиран

en: Role
bg: Роля

en: Reports
bg: Доклади
