Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Date
bs: Datum

en: User
bs: Korisnik

en: blocked
bs: blokiran

en: Role
bs: Uloga
