Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Logging
et: Logimine

en: view
et: näita

en: Date
et: Kuupäev

en: User
et: Kasutaja

en: blocked
et: blokeeritud

en: Role
et: Roll

en: Change
et: Muutmine

en: Reports
et: Raportid

en: Admin
et: Administraator

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
