Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Email notification
fr: Notification par courriel

en: Logging
fr: Journalisation

en: view
fr: voir

en: User
fr: Utilisateur

en: blocked
fr: bloqué

en: Role
fr: Rôle

en: Change
fr: Modifier

en: Reports
fr: Rapports

en: Items per page
fr: Éléments par page
