Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: Logging
hu: Naplózás

en: view
hu: megtekintés

en: Date
hu: Dátum

en: User
hu: Felhasználó

en: blocked
hu: zárolt

en: Role
hu: Szerepkör

en: Change
hu: Változtat

en: Reports
hu: Jelentések

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként
